جزئیاتی از Uncharted 2: Multiplayer

بازی ای که میخواهیم کمی برایتان درباره اش توضیح بدهیم بازی ای است که در نمایشگاه های مختلف کلی جایزه گرفته و از آن حسابی تقدیر به عمل آمده است. بازی ای که وقتی در بخش CO-OP آن شرکت می کنید، انگار دیگر نمی توانید از ماموریت های پر از اکشن و ماجراهای خطرناکش دل بکنید. می دانیم که PS3 داران از این که این بازی برای کنسول آنها منتشر می شود، خوشحال خواهند بود.

این بازی به شما 4 نقشه به همراه 4 مد رقابتی و 2 مد CO-OP و مد Much-Hyped Cinema و قابلیت ساخت Custom Games و 8 شخصیت که می توانید آنها را اجرا کنید و دو بخش چند نفره و تعداد بسیار زیادی اسلحه به شدت مخرب می دهد.  نوشته شده در پنجشنبه 26 شهریور 1388 ساعت 02:29 ق.ظ توسط آرش علایی
      پیام ( ) | | لینک ثابت


بسته شدن شرکت GRIN...

ناراحت کننده ایست. شرکت سوئدی GRIN بعد از 12 سال و با ساخت عناوینی مانند Bionic Commando ، Wanted: Weapons of Fate Terminator: Salvation و ... به دلیل مشکلات مالی غیر قابل تحمل برای این شرکت ، در های استودیو اش را می بندد و کار خود را تمام می کند. توضیحات درج شده در سایت رسمی این شرکت .

"واقعاً سخته که ما اعلام کنیم GRIN به تعطیل کردن استودیو اش اقدام کرده است.تعداد زیادی از ناشر ها حقوق ما را بار ها به تاخیر انداخته اند که باعث به وجود آمدن مشکلات مالی غیر قابل تحمل برای این شرکت شده است."
"بعد از 12 سال سخت کار کردن و استخدام و استفاده از افراد با استعداد در این زمینه، حالا این تمام شده است. این موضوع یک ماجراجویی عالی برای خانواده ی GRIN بود و تجربه های خوبی بدست آوردند..."
بعد از تعطیل شدن GRIN تعداد 25 تن از کارکنان این شرکت یک استودیو ی جدید به نام Outbreak Studios تاسیس کردند.این استودیو عناوین PSPgo, iPhone, Xbox Live Arcade , PSN و حتی Games For Windows نیز منتشر خواهد کرد.
Peter Bjorklund که برنامه نویس عنوان Terminator Salvation بود در مورد این شرکت توضیح می دهد:"Outbreak Studios معتقد است که حتی با داشتن کارکنان کم ولی با استعداد می تواند عناوینی با کیفیت بالا عرضه کند.بیشتر ما بیش از 10 سال در زمینه ی بازی های ویدئویی سابقه داریم و چندین سال نیز با یک دیگر کار کرده ایم..."
  نوشته شده در پنجشنبه 26 شهریور 1388 ساعت 02:18 ق.ظ توسط آرش علایی
      پیام ( ) | | لینک ثابت


NPD: آمار فروش ماه ژوئیه

لوگوی گروه NPD

برای پنجمین ماه متوالی، صنعت بازی‌های ویدئویی با افت فروش کلی مواجه شد. با احتساب ماه ژوئیه(July)، سال 2009 در مقایسه با همین دوره در سال قبل، کاهشی 14 درصدی را داشته است. این آمار را گروه NPD به تازگی اعلام کرده است که بر این اساس فروش نرم‌افزاری این ماه نسبت به ژوئیه سال 2008 میلادی، 26 درصد تنزل یافته. اوضاع سخت‌افزار و لوازم جانبی هم جالب نیست و به ترتیب 37 و 12 درصد کاهش یافتند. همچنین فروش کلی بازی‌ها به 848.9 میلیون دلار رسیده که این رقم در ژوئیه 2008 برابر با 1.19 بیلیون دلار بوده است(افت 29 درصدی).

البته این اعداد و ارقام تاثیری بر روی شرکت‌های بزرگی مانند نینتندو، الکترونیک آرتز یا مایکروسافت نگذاشته. چراکه این غول‌های صنعت بازی، در این دوره کاملاً موفق ظاهر شده‌اند. بازی ورزشی NCAA Football 10 الکترونیک آرتز، بر روی تمامی پلتفورم‌ها...

فروشی بالغ بر 689 هزار واحد داشته که پرفروش‌ترین بازی ماه ژوئیه به حساب می‌آید. مسئولین نینتندو هم احتمالاً در جشن به سر می‌برند. زیرا Wii Sports Resortـتشان در این ماه به تنهایی بر روی یک پلتفورم، بیشترین مقدار فروش را داشته. 508 هزار نسخه از این بازی فروخته شده است. حالا بهتر است نگاهی به لیست فروش بیندازیم.

10 بازی پرفروش ماه ژوئیه 2009(K = هزار):

Wii Sports Resort (Wii) - 508.2K
NCAA Football 10 (360) - 376.5K
NCAA Football 10 (PS3) - 237.4K
Wii Fit (Wii) - 164.3K
Mario Kart (Wii) - 156.6K
Mario Kart (DS) - 132.2K
Pokemon Platinum (DS) - 116.4K
Fight Night Round 4 (360) - 116.4K
New Super Mario Bros. (DS) - 101.8K
EA Sports Active Bundle (Wii) - 96.8K

میزان فروش کنسول‌ها در ماه ژوئیه 2009:
Nintendo DS - 538.9K
Wii - 252.5K
Xbox 360 - 202.9K
PSP - 122.8K
PS3 - 121.8K
PS2 - 108K

همانطور که مشاهده می‌کنید، کنسول‌های نینتندو فروش اعجاب انگیزی دارند. این در حالیست که کنسول مایکروسافت در مقایسه با ماه ژوئن(June) کمتر فروش رفته است. گیمرها در آن ماه 240 هزار عدد Xbox 360 خریداری کرده بودند، در حالی که این ماه 202 هزار خریده‌اند. جالب‌تر از همه اینکه سه کنسول سونی در مجموع کمتر از کنسول دستی نینتندو فروش داشته‌اند!


  نوشته شده در پنجشنبه 26 شهریور 1388 ساعت 02:18 ق.ظ توسط آرش علایی
      پیام ( ) | | لینک ثابت


باکس شات عجیب Borderlands

بازی Borderlands

شرکت 2K Games تصویر جلد بازی Borderlands را نمایش داد. حالا چه دلیلی داشت که این اتفاق معمولی را در بخش اخبار شرح دهیم؟ طرح عجیب و غیر عادی انتخاب شده برای باکس شات بازی که خودکشی شخصیت آن را نشان می‌دهد و داغ شدن این موضوع در میان گیمرها، دلیل این امر است. مشخص نیست چرا این سوژه را برگزیده‌اند؛ ولی همین تصویر چندین پیام را به افرادی که با بازی آشنایی قبلی ندارند، منتقل می‌کند. اول از همه شیوه گرافیکی کمیک مانند بازی که با نگاه کردن به این کاراکتر، به آن پی خواهند برد. سپس وجود بیگانه‌هایی ضعیف، ناتوان و به زوال کشیده شده که از فرط بیچارگی انتخابی غیر از خودکشی ندارند. اگر از 28 مهر به بعد... به خرده فروشی‌های بازی مراجعه کردید و متوجه جمعیت زیادی پشت ویترین مغازه دار شدید، می‌توانید حدس بزنید که به جلد کدام بازی خیره شده‌اند.

توضیحاتی مختصر پیرامون بازی:
یک اکشن علمی تخیلی اول شخص که دارای المان‌های سبک نقش آفرینی هم می‌باشد. عمق گیم پلی بازی Borderlands بسیار زیاد است. می‌توان خیلی موارد را به دلخواه تغییر داد و از تعداد بیشماری سلاح ترکیبی در انواع مختلف استفاده کرد. محیط وسیع بازی را با وسایل نقلیه باید پیمود؛ در حالی که قابلیت شلیک بر روی خودروها وجود دارد. سیستم گسترش و تولید خودکار موجب تقریباً بیحد شدن ماموریت‌ها، دشمنان، سلاح‌ها، محیط، آیتم‌ها و شخصیت‌ها شده است. در کنار این ویژگی‌ها، قابلیت Co-Op چهار نفره، لذت بازی را دو چندان می‌کند.


  نوشته شده در پنجشنبه 26 شهریور 1388 ساعت 02:16 ق.ظ توسط آرش علایی
      پیام ( ) | | لینک ثابت


ECW ON SyFy - Videos - 09/15/09

×× اطلاعات ویدئو : ( 1 )

کیفیت تصویر : 512 KBps 5487 | کیفیت صدا : 64 Kbps | فرمت تصویری : 5487 AVi | 5487 رزولوشن : 5487 426p - 240p
سرور : لینک مستقیم " انجمن تخصصی کشتی کچ ایران " ( 5487 - با قابلیت Resume 5487 - )

××× اطلاعات ویدئو : ( 2 )
کیفیت تصویر : 75 KBps 5487 | کیفیت صدا : 12 Kbps | فرمت تصویری : 5487 3GP | 5487 رزولوشن : 5487 128p - 96p
سرور : لینک مستقیم " انجمن تخصصی کشتی کچ ایران " ( 5487 - با قابلیت Resume 5487 - )


The Hurricane vs. William Regal

Yoshi Tatsu vs. Zack Ryder

#1 Contender for ECW Championship Battle Royal
Sheamus, Goldust, Paul Burchill, Shelton Benjamin, Kozlov, Jackson, Tyler Reks, Yoshi Tatsu, Zack Ryder & Tommy Dreamer  نوشته شده در پنجشنبه 26 شهریور 1388 ساعت 02:04 ق.ظ توسط آرش علایی
      پیام ( ) | | لینک ثابت


WWE Ecw Results for 15 September

ECW 15 September 2009 Results ::: WWF-WWE.Info

شو امشب با ویدیویی از بریکینگ پوینت نشون داده میشه که کریسچن در مقابل ویلیام ریگل موفق میشه که کمربندشو حفظ کنه .

مسابقه اول::ویلیام ریگل در برابر هوریکین


در ابتدای بازی ریگل هوریکین رو به بیرون رینگ پرت میکنه حالا هوریکین سریع میاد توی رینگ به دنبال ریگل ریگل میره بیرون رینگ پیش گزارشگرا ازشون میخواد که کمکش کنن ولی هوریکین سر ریگل رو میزنه به میز گزارشگران بهرینگ میان و توی رینگ ریگل 2 تا مشت با دست چپ و راست خودش میزنه حالا هوریکین میره بالای تاپ روپ و کراس بادی رو میزنه روی ریگل کاور میکنه ولی فقط 2 کونت ریگل بیرون رینگ دورخیز کرده برای حمله به هوریکین جا خالی میده و ریگل زود به رینگ میاد هوریکین پشت سرش به رینگ میاد ریگل با سرعت زیاد بیگ نی اسمش رو میزنه روی سر 5487 هوریکین کاور میکنه 1.........2...3

مسابقه دوم::بوشی در برابر زک رایدر


یوشی در ابتدا از سرعتش استفاده میکنه رول اپ میکنه رایدر رو 2 کونت حالا رایدر یوشی رو به گوشه رینگ میپره روی وی یه اسپلش میزنه حالا میاد و چین لاک رو اجرا میکنه برای حدود 4 دقیقه هلد رو اپلای میکنه حالا یوشی به بازی برمیگرده البو اسمش میزنه حالا یوشی رایدر رو به گوشه رینگ پرت میکنه و میره بالای تاپ روپ و هوریکانا رو اجرا میکنه بعد از مدتی رایدر 5487 از فرصت طلبیش استفاده میکنه و لگ لاریت رو میزنه ولی یوشی کیک اوت میکنه حالا بک دراپ رو جا خالی میده و یوشی به یه کیک به پشت سر رایدر وی رو روی رینگ میخوابونه کاور میکنه 1...2....3و 5487 یوشی برنده بازی میشه.

مسابقه سوم:: بتل رویال برای نامبر وان کنتندر


استرایکر به سراغ زک میره شلتن از فرصت استفاده میکنه و بورچیل رو به بیرون رینگ میندازه تا اولین حذفی رو در بازی رقم بزنه کار اروم دنبال میشه چون هر استاری قصد داره پای اون یکی رو بگیره و بندازتش بیرون رینگ این کار از سرعت بازی تا حد زیادی گرفته تماشاگرا گلداست رو تشویق میکنن یوشی 5487 دریمر و شلتن قصد دارن زک رو بندازن بیرون رینگ ولی نمیتونن همه استار ها همدیگرو زدن و حالا در وسط رینگ کوزلوو و ازکیل جکسون به هم خیره شدند که ما به کامرشال میریم از کامرشال برمیگردیم نشون داده میشه که رکس توسط کوزلوو حذف شده 5487 بنابرین فقط 8 نفر توی رینگ حضور دارن و در زمان کامرشال هم یوشی از بازی حذف شده 5487 گلداست رو ربه بیرون رینگ میندازن ولی گلداست طناب ها رو میگیره و برمیگرده توی رینگ شلتن حالا یه نفر رو با یه کلوزلاین حذف میکنه حالا به دریمر نگاه میکنه و دریمر و شلتن با هم میان و ازکیل جکسون رو به بیرون رینگ پرت میکنن بازم به برریک میریم نقطه جالی این جاست که هم یوشی و هم شلتن در بریک ها حذف شدند حالا دیگه 4 نفر توی رینگ هستن کوزلوو گلداست دریمر 5487 وزک رایدر تماشاگرا به نظر میاد به برد گلداست علاقه زیادتری دارند 5487 گلداست با یه کلوزلاین رایدر رو میزنه و میافته روی رینگ 5487 میخواد رایدر رو حذف کنه ولی رایدر با پاش مانع میشه و اجازه نمیده که به بیرون رینگ بندازنش ولی در یه رفت و برگشت رایدر گلداست رو میندازه بیرون رینگ گلداست حذف میشه و تماشاگرا ناراحت هستند حالا 3 نفر مونده دریمر و کوزلوو و رایدر دریمر با همون روشی که رایدر گلداست رو حذف کرد میخواد کوزلوو رو حذف کنه که موفقه حالا فقط توی رینگ دریمر و رایدر هستند که باقی موندند حالا رایدر از پشت سر میاد و در حالی که دریمر به کوزلوو نگاه میکنه وی رو از عقب میندازه روی طنابها و وی رو به بیرون رینگ میندازه رایدر برنده بازی میشه و نامبر وان کنتندر جدید برای کمربند ای سی دابیلیو چمپیونشیپ دوربین دوباره تکرار هایی رو از صحنه های زیبای بازی نشون میده دوربین رایدر رو نشون میده که خوشحاله و در این جا ای سی دابیلیو این هفته به پایان میرسه  نوشته شده در پنجشنبه 26 شهریور 1388 ساعت 02:03 ق.ظ توسط آرش علایی
      پیام ( ) | | لینک ثابت


Raw 14 September 2009 Videos

سلام به همه دوستان عزیز , مسابقات راء دیشب به تاریخ 548714 سپتامبر 5487سال 2009 به صورت کامل آماده دریافت میباشد.برای دیدن اطلاعات کامل فایل ها قسمت زیر را ملاحظه کنید:

اطلاعات ویدئو ( 54871 ):

کیفیت تصویر: 256Kbps | کیفیت صدا: 128Kbps | فرمت تصویری: 5487WMV | رزولوشن: 320p-240p

سرور:4Shared

----------------------------------------------------

Batista Returns

Batista Returns ::: WWF-WWE.Info

دانلود مسابقه ( 1 ) 5487| حجم فایل:15,987MB | مدت زمان:9:19دقیقه | دانلود

----------------------------------------------------

Kingston & Primo vs. Jack Swagger & The Miz

Kingston & Primo vs. Jack Swagger & The Miz ::: WWF-WWE.Info

دانلود مسابقه ( 1 ) 5487| حجم فایل:6,331MB | مدت زمان:3:40دقیقه | دانلود

----------------------------------------------------

Gail Kim vs. Alicia Fox

Gail Kim vs. Alicia Fox ::: WWF-WWE.Info

دانلود مسابقه ( 1 ) 5487| حجم فایل:7,413MB | مدت زمان:4:17دقیقه | دانلود

----------------------------------------------------

Shawn Michaels vs. Ted DiBiase

Shawn Michaels vs. Ted DiBiase ::: WWF-WWE.Info

دانلود مسابقه ( 1 ) 5487| حجم فایل:18,673MB | مدت زمان:10:56دقیقه | دانلود

----------------------------------------------------

Evan Bourne & Hornswoggle vs. Chavo Guerrero & Carlito

Evan Bourne & Hornswoggle vs. Chavo Guerrero & Carlito ::: WWF-WWE.Info

دانلود مسابقه ( 1 ) 5487| حجم فایل:9,944MB | مدت زمان:5:48دقیقه | دانلود

----------------------------------------------------

Trish Stratus, MVP & Mark Henry vs. Y2J SHow & Beth Phoenix

Trish Stratus, MVP & Mark Henry vs. Y2J SHow & Beth Phoenix ::: WWF-WWE.Info

دانلود مسابقه ( 1 ) 5487| حجم فایل:13,967MB | مدت زمان:8:09دقیقه | دانلود

----------------------------------------------------

Batista vs. Randy Orton

Batista vs. Randy Orton ::: WWF-WWE.Info

دانلود مسابقه ( 1 ) 5487| حجم فایل:12,186MB | مدت زمان:7:08دقیقه | دانلود

-------------------------  نوشته شده در پنجشنبه 26 شهریور 1388 ساعت 02:03 ق.ظ توسط آرش علایی
      پیام ( ) | | لینک ثابت


ECW 15 September 2009 Pictures

با عرض سلام .
عکس های ای . سی . دبلیو به تاریخ 15 سپتامبر سال 2009 .
-----------------------------------------------------------------


 5487
ECW 15 September Pictures - Size : 4.7 MB | Host : Mediafire » Download Now
ECW 15 September Pictures - Size : 4.7 MB | Host : 5487Rapidshare » Download Now


  نوشته شده در پنجشنبه 26 شهریور 1388 ساعت 02:02 ق.ظ توسط آرش علایی
      پیام ( ) | | لینک ثابت


This Template designed by ParsTheme , Copyright © 2006 all rights reserved

تعداد کل صفحات: 22 1 2 3 4 5 6 7 ...