تبلیغات
جان سینا - اطلاعات جدید از Metal Gear Solid: Risingاطلاعات جدید از Metal Gear Solid: Rising

اطلاعات جدید از Metal Gear Solid: Rising

   نوشته شده توسط: علی    نوع مطلب :اخبار و مقالات بازی و کنسولها ،

پیش فرض


اطلاعات جدید از
Metal Gear Solid: Rising

Hideo Kojima خالق سری Metal Gear در اخرین Podcast خود اعلام كرد كه بازی Metal Gear Solid: Rising از یك Engine كاملا جدا و مطابق با هر سه پلتفرم ساخته می شود. این بدین معناست كه این بازی از موتور Metal Gear Solid 4 استفاده نمی كند.
Eyestone مسئول این Podcast در این باره می گوید :‌ " ما ساخت موتور بازی را دوباره از مرحله اول شروع كردیم و مطمئنا گرافیك این بازی بی نظیر خواهد بود. این پروژه در سطح Metal Gear Solid 4 بزرگ است و تمام تیم تلاش می كنند این بازی را با بهترین كیفیت بر روی تمام پلتفرم های عرضه كنند. " وی همچنین اشاره داشت كه گرافیك این بازی از قسمت چهارم زیبا تر خواهد بود.

Eyestone در مورد تغییر رنگ چشم Raiden و داشتن چشم بند این كاراكتر , اعلام كرد كه :‌ " ما فعلا در این باره نمی توانیم صحبت كنیم اما یك دلیل مهم برای این كار وجود داشته است. "

وی علت نام گذاری این قسمت به نام Rising را بدین معنا می داند كه این شماره ظهور یك نوع جدیدی از سری بازی Metal Gear Solid خواهد بود و Rising قدم بعدی و مهم این سری خواهد بود. با توجه به اینكه Kojima قصد ندارد تا ابد ساخت این سری را ادامه دهد , ساخت این بازی محك جدی خواهد بود و افراد جدیدی از Kojima Productions در ساخت این بازی دخیل هستند. البته Kojima اعلام كرده است كه بیشتر از یك تهیه كننده عادی در این ساخت Rising دخالت خواهد كرد.

در اخر اشاره شد كه Rising در ژاپن به نام Raijin برگردانده شده است كه معنی خدای روشنایی را در افسانه Shinto می دهد. در اخر Konami دیروز اعلام كرد كه احتمالا تا E3 سال بعد خبری خاصی از این بازی نخواهد شد و این كمپانی تمركز خود را بر روی Peace Walker و Castlevania: Lords of Shadow خواهد گذاشت.
  نوشته شده در سه شنبه 14 مهر 1388 ساعت 05:29 ب.ظ توسط آرش علایی
      پیام ( ) | | لینک ثابت


This Template designed by ParsTheme , Copyright © 2006 all rights reserved