تبلیغات
جان سینا - ماشین و بازیبازی زیبای DeadHunt نسخه1.01 بصورت پرتیبل و بدون نیاز به نصب

حجم:32 MB

DeadHunt 1.01 Full - portable

این هم مدل2010لامبورگینی که درخواست کرده بودید

خودروی لامبورگینی پلیس ایتالیا

خودروی لامبورگینی پلیس ایتالیا
- ۸ عکس -
در صورتی که هر یک ازعکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده وگزینه Show Picture رابزنید

خودروی لامبورگینی پلیس ایتالیا

خودروی لامبورگینی پلیس ایتالیا

خودروی لامبورگینی پلیس ایتالیا

خودروی لامبورگینی پلیس ایتالیا

خودروی لامبورگینی پلیس ایتالیا

خودروی لامبورگینی پلیس ایتالیا

خودروی لامبورگینی پلیس ایتالیا

خودروی لامبورگینی پلیس ایتالیا

Hosted by FreeImageHosting.net Free Image Hosting ServiceHosted by FreeImageHosting.net Free Image Hosting ServiceHosted by FreeImageHosting.net Free Image Hosting ServiceHosted by FreeImageHosting.net Free Image Hosting Service


شرکت مهندسی با تکنولوژی بالای IMSA پس از معرفی مدل گالاردو جی تی وی که قابلیت تغییر و نصب بر روی تمامی مدلهای گالاردو را داشت ، اینک به معرفی جدید ترین کیت تیونینگ خود برای لامبورگینی مورسیه لاگوی ال پی 640 که یکی از برترین سوپراسپرت های حال حاضر جهان می باشد ، پرداخته و آن را مورد بهینه سازی قرار داده است .
تاکید ویژه در امر تیونینگ حرفه ای باید برروی تکنولوژی و طراحی بهینه باشد ، این کاری است که بر روی این خودرو صورت گرفته است . خودروهای سوپر اسپرت که خود از تکنولوژی بسیار بالا بهره مند هستند ، برای مورد بهینه سازی قرار گرفتن نیازمند دقت و محاسبات ویژه ای هستند که تنها در خودروهای فرمول یک که دارای بالاترین سطح تکنولوژی هستند مورد استفاده قرار می گیرد .
هدف مدیران این شرکت ، ارئه خدمتی متمایز و فراتر از سطح استاندارد به مالکان و خریداران ال پی 640 بوده تا این ابر خودرو در هنگام قرار گرفتن در کنار سایر هم کیشان خود برتری خویش را نمایان سازد و برای این امر ابتدا عرض این خودرو را به میزان 35 میلیمتر در هر سمت پهن تر نموده اند تا بتوانند علاوه بر استفاده از رینگ و لاستیک هایی با پهنای بیشتر ، پایداری بیشتری را به این مدل عرضه کنند که البته این امر به کاهش ضریب درگ خودرو نیز منجر شده است و نکته مفید دیگری را نیز که سبب شده است چیزی نیست جز ورود هوای بهتر به مجاری خنک کننده جلو و کناری که البته برای این کار دیفیوزرهای جلویی و قطعات کناری بدنه هم مورد بهینه سازی و تغییر قرار گرفته اند . قطعات تغییر یافته نیز همگی از جنس فیبر کربن بوده تا علاوه بر زیبایی خاص خود بتوانند کاهش وزن بیشتر را نیز سبب شوند .
اسپویلرهای جلو و عقب جدید این خودرو که تماما از فیبر کربن ساخته شده اند در افزودن فشار بر روی محورهای جلو و عقب تاثیر بسزایی داشته و با دیفیوزر جدید عقب خودرو دارای هماهنگی بسیار خوبی می باشند که تمامی این امور سبب پایداری بیشتر در هنگام رانندگی و نیز افزایش لذت حاصل از آن می گردد .
در داخل اتاق نیز امکانات مالتی مدیای فراوانی اضافه شده تا سرنشینان بتوانند از اوقات خوبی را سپری کنند و برای رفاه آنان نیز تمامی مجموعه داخلی با چرم و جیر دست دوز عوض شده تا لوکس بودن این خودرو بیش از پیش بر خریدارانش نمایان شود .
تمامی قطعات تغییر یافته و اضافه شده که از جنس فیبر کربن می باشند در صورت تمایل خریدار می توانند به رنگ دلخواه تغییر پیدا کنند تا نهایتا خریدار بتوانند مجموعه زیبای خویش را با سلیقه خودش همگون سازد و از آن لذت ببرد .


بازی بسیار زیبای Rollcage Stage II

نوع بازی: ماشینی , جنگی

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

- System: WIN 98/Me/XP
- CPU: 1000 MHz
- RAM: 256 Mb
- DirectX: 9.0 or higher
- Graphic: 64 Mb

حجم: 45.5 MB

 

Rollcage Stage II

 

دانلود

بازی محبوب Call of Duty اینبار با عنوان جنگ جهانی

نوع بازی: اکشن

 

Call of Duty: World at War

 

 

دانلود

سرور1

DeadHunt 1.01

سرور2

DeadHunt 1.01

This Template designed by ParsTheme , Copyright © 2006 all rights reserved